--------   Z życia szkoły   --------

Turniej BRD - etap gminny

IMG20260409091117

 

 

9 kwietnia w Zespole Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim odbyły się gminne eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do turnieju przystąpiło 31 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Drużyny z naszej szkoły zaprezentowałi się z bardzo dobrej strony zajmując odpowiednio I miejsce oraz II miejsce w turnieju zwyciężając tym samym w klasyfikacji szkół. 

 

Grupa starsza:

1 miejsce – Zespół Szkół w Woli Baranowskiej

2 miejsce – Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim

3 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy

4 miejsce – Zespół Szkół w Skopaniu

5 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach

Grupa młodsza:
1 miejsce – Zespół Szkół w Skopaniu
2 miejsce – Zespół Szkół w Woli Baranowskiej
3 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy
4 miejsce – Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim

Skład drużyny starszej: Julia Madej, Tobiasz Guła, Błażej Guła
Skład drużyny młodszej: Karolina Madej, Monika Machniak, Oliwier Mrozik, Kacper Skaczewski
Op. M. Babula

Klasyfikacja indywidualna wszystkich uczestników grupy starszej: 

1 m - Julia Madej

2 m - Tobiasz Guła 

3 m - Błażej Guła

Klasyfikacja indywidualna wszystkich uczestników grupy młodszej: 

1 m - Oliwier Mrozik

3 m - Monika Machniak

Serdecznie gratulujemy!!!

Starsza drużyna będzie reprezentować naszą gminę już 21 kwietnia w eliminacjach powiatowych w Tarnobrzegu.

 

 

 

Dodatkowe informacje