-------- Z życia szkoły --------
Turniej BRD - etap gminny

9 kwietnia w Zespole Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim odbyły się gminne eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do turnieju przystąpiło 31 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy.
Drużyny z naszej szkoły zaprezentowałi się z bardzo dobrej strony zajmując odpowiednio I miejsce oraz II miejsce w turnieju zwyciężając tym samym w klasyfikacji szkół.
Grupa starsza:
1 miejsce – Zespół Szkół w Woli Baranowskiej
2 miejsce – Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim
3 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy
4 miejsce – Zespół Szkół w Skopaniu
5 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach
Grupa młodsza:
1 miejsce – Zespół Szkół w Skopaniu
2 miejsce – Zespół Szkół w Woli Baranowskiej
3 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy
4 miejsce – Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim
Skład drużyny starszej: Julia Madej, Tobiasz Guła, Błażej Guła
Skład drużyny młodszej: Karolina Madej, Monika Machniak, Oliwier Mrozik, Kacper Skaczewski
Op. M. Babula
Klasyfikacja indywidualna wszystkich uczestników grupy starszej:
1 m - Julia Madej
2 m - Tobiasz Guła
3 m - Błażej Guła
Klasyfikacja indywidualna wszystkich uczestników grupy młodszej:
1 m - Oliwier Mrozik
3 m - Monika Machniak
Serdecznie gratulujemy!!!
Starsza drużyna będzie reprezentować naszą gminę już 21 kwietnia w eliminacjach powiatowych w Tarnobrzegu.


