--------   Z życia szkoły   --------

Zwycięstwo w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

IMG20260421121354

   

   21 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 w Tarnobrzegu odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Państwową Strażą Pożarną w Tarnobrzegu, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta.

Wydarzenie zgromadziło uczniów szkół podstawowych, którzy rywalizowali nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o wiedzę i umiejętności ratujące życie. Celem turnieju było kształtowanie właściwych postaw wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Zawodnicy zmierzyli się w trzech wymagających konkurencjach: teście wiedzy z przepisów ruchu drogowego, jeździe rowerem po torze sprawnościowym oraz praktycznych zadaniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Marcina Babuli, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego na tle rówieśników z innych szkół.

Z wielką radością informujemy, że nasza starsza drużyna w składzie: Julia Madej, Tobiasz Guła oraz Błażej Guła po raz kolejny zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentować naszą szkołę oraz powiat tarnobrzeski w finale wojewódzkim 14 maja w Pustkowie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Wola Baranowska

2. SP Nr 10 Tarnobrzeg

3. SP Jadachy

4. SP Wrzawy

Serdecznie gratulujemy!!!

Dodatkowe informacje