-------- Z życia szkoły --------
Zwycięstwo w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

21 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 w Tarnobrzegu odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Państwową Strażą Pożarną w Tarnobrzegu, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta.
Wydarzenie zgromadziło uczniów szkół podstawowych, którzy rywalizowali nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o wiedzę i umiejętności ratujące życie. Celem turnieju było kształtowanie właściwych postaw wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Zawodnicy zmierzyli się w trzech wymagających konkurencjach: teście wiedzy z przepisów ruchu drogowego, jeździe rowerem po torze sprawnościowym oraz praktycznych zadaniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Marcina Babuli, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego na tle rówieśników z innych szkół.
Z wielką radością informujemy, że nasza starsza drużyna w składzie: Julia Madej, Tobiasz Guła oraz Błażej Guła po raz kolejny zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentować naszą szkołę oraz powiat tarnobrzeski w finale wojewódzkim 14 maja w Pustkowie.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Wola Baranowska
2. SP Nr 10 Tarnobrzeg
3. SP Jadachy
4. SP Wrzawy
Serdecznie gratulujemy!!!


