-------- Z życia szkoły --------
Pamiętamy! Uczniowie naszej szkoły na obchodach 3 Maja!

3 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Baranowie Sandomierskim.
Szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie:
Błażej Guła
Julia Madej
Julia Rębisz
Uczniowie uczestniczyli w uroczystościach, które rozpoczęły się Mszą Świętą , a następnie kontynuowane były na rynku miasta przy pomniku „Orła Piastowskiego”.
Udział w wydarzeniu był ważną lekcją patriotyzmu oraz okazją do kształtowania postaw szacunku wobec historii i tradycji narodowych.


