--------   Z życia szkoły   --------

Pamiętamy! Uczniowie naszej szkoły na obchodach 3 Maja!

IMG 3589

   

 3 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Baranowie Sandomierskim.

Szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie:

Błażej Guła

Julia Madej

Julia Rębisz

Uczniowie uczestniczyli w uroczystościach, które rozpoczęły się Mszą Świętą , a następnie kontynuowane były na rynku miasta przy pomniku „Orła Piastowskiego”.

Udział w wydarzeniu był ważną lekcją patriotyzmu oraz okazją do kształtowania postaw szacunku wobec historii i tradycji narodowych.

 
 

Dodatkowe informacje