-------- Z życia szkoły --------
Eliminacje powiatowe o Puchar Tymbarku

22 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach powiatowych 26 edycji turnieju o Puchar Tymbarku, który odbył się na stadionie sportowym w Nowej Dębie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategoriach U10 i U12.
Puchar Tymbark to prawdziwa piłkarska przygoda, która od ponad 25 lat gromadzi na boiskach całej Polski tysiące młodych marzycieli. Od momentu, gdy marka Tymbark stała się jego sponsorem w 2007 roku, turniej nie tylko zyskał na rozmachu, ale stał się również trampoliną do marzeń dla wielu młodych talentów. Grad goli, piękne akcje i wspaniałe interwencje bramkarskie, które dało się zaobserwować na murawie, cieszyły oko każdego obecnego na turnieju kibica. Chociaż awans do finałów wojewódzkich okazał się w tym roku nie być w naszym zasięgu, to udział w turnieju, który przyniósł nam tyle radości, był dla nas bardzo cennym doświadczeniem. Głodni kolejnych turniejów, wracamy do dalszych treningów, by nieustannie podnosić swoje piłkarskie umiejętności.
Skład naszych drużyn:
U-10:
Adam Mazur, Tymon Smykla, Olaf Pluta, Wojciech Węglarz, Karol Romanek, Maciej Romanek, Cezary Kulpa, Aleksander Jankowski, Jakub Polek, Antoni Sołtys.
U-12:
Karol Durda, Bartosz Rzeszut, Sebastian Iskra, Oliwia Pluta, Franciszek Trela, Wiktor Kuleszow, Tomasz Baran, Filip Zych, Oliwier Mrozik.
Tr. M. Babula


