--------   Z życia szkoły   --------

Sukces naszych uczniów w konkursie przyrodniczym!

IMG 3634

 

  W środę, 6 maja w Szkole Podstawowej w Dąbrowicy odbył się XVIII Gminny Konkurs Przyrodniczo–Ekologiczny „Przyroda wokół nas”. Celem wydarzenia było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów, kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska oraz poszerzanie wiedzy ekologicznej.

Konkurs miał formę testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych, sprawdzających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętność jej zastosowania w praktyce.



Naszą szkołę w Woli Baranowskiej reprezentowali uczniowie klas 3: Mateusz Pruś i Karol Romanek, którzy wykazali się dużą wiedzą przyrodniczą i ekologiczną.

Z dumą informujemy, że Mateusz zdobył III miejsce! 

Serdecznie gratulujemy obu uczniom i życzymy dalszych sukcesów! 

Dodatkowe informacje